Ornachem Takı Parlatma Cilası, Ornachem Metal Parlatma Cilası, Ornachem Takı Cilası, Ornachem Altın Cilası, Gümüş Cilası

ORNACHEM TAKI VE METAL PARLATICI CİLAKararmış gümüş takıları temizleme ve parlatma özelliğine sahip özel kimyasallardan üretilmiş benzersiz bir ciladır. Özel formülü ile takılarınızdaki kararmayı temizler, parlatır; ayrıca hava ile diğer gazlara karşı koruyucu bariyer oluşturarak daha geç kararmalarını sağlar.

ÖNEMLİ BİLGİ VE UYARI: ORNACHEM Shining Silver Gümüş Temizleyici ve Parlatıcı ya da ORNACHEM Shining Gold Altın Temizleyici ürünlerimiz 2-30 saniye içinde kararmaları temizleyen özel ürünlerdir. ORNACHEM Gümüş Temizleme ve Parlatma Cilası ikisinden farklı olarak cilalama özelliğine de sahiptir. Ürün etiketindeki tüm talimatları okuduktan sonra kullanın.

KULLANIM: ÜRÜNÜ KUVVETLİCE ÇALKALADIKTAN SONRA KULLANIN. Eldiven kullanarak sünger ya da bez ile yüzeye yayın ve 1-2 dakika bekleyin. Sonra sünger ya da bezle sararma/kararma temizlenene dek ovalayın. Temiz su ile durulayın ve kurutun. Yumuşak bir bezle ovalayarak parlatın. Gerekliyse bu adımları tekrarlayın.

Scroll to Top