Pas Sökücü, Pas Temizleyici, Pas Kaldırıcı

ORNACHEM PAS SÖKÜCÜ – PAS TEMİZLEYİCİ: Benzeri Olmayan Özel Bir Pas Sökücü Üründür. Pası Çok Hızlı Temizler. Metallerinize Zarar Vermeden Temizleme Yapar. Uluslararası Standartların Belirlediği Korozyon Limitlerinin Altında Ya Da Hiç Korozyona Neden Olmaz. Pası Hızlandıracak Kimyasalların Ya Da Gazların Olmadığı Durumlarda, Tekrar Pas Oluşmasını 1 Aya Kadar Önler.

ÖNEMLİ BİLGİ VE NOT: Eldiven ve göz koruyucu ile açık alanda kullanın, solumayın. Ürün etiketindeki tüm talimatları okumadan KESİNLİKLE KULLANMAYIN. Emin olmadığınız metaller için kulak pamuğu ile küçük bir alanda pas temizliği yapıp emin olduktan sonra temizleme yapın.

KULLANIM: Ürünü paslı yüzeylerin üzerini kaplayacak şekilde dökün ya da paslı yüzeyi ürünün içine daldırın. 2-3 dakika bekleyin, gerekliyse sert naylon fırça ya da paslanmaz tel fırça ile pası sökecek şekilde fırçalayın. Gerekli görürseniz bu adımları tekrar edin. Temizleme bitince bol su ile yüzeyi yıkayıp durulayın ve kurutun. Temizlenen yüzeylere boyama ya da kaplama yapılmayacak ise kaliteli bir Koruma Yağı sürerek pasın tekrar oluşmasını önleyin.

Scroll to Top