Gümüş Temizleme Suyu, Gümüş Parlatıcı, Gümüş Temizleyici, Gümüş Parlatma Suyu

SHINING SILVER GÜMÜŞ TEMİZLEYİCİ VE PARLATICI, gümüş parlatma suyu; som gümüş takı ve eşyalardaki sararma ve kararmaları, 2-10 saniye içinde, “Güvenle Temizler” ve takıları parlatır. Rakiplerinden farklı olarak 10 gün sonra yeniden kararmalarına neden olmaz.

Ürünün kullanımı son derece kolaydır. Örnek videolarımızda temizlik aşamalarına dair tüm bilgiler verilmiştir.

UYARI: Taşlı gümüş, altın ve rose gold (Pembe Altın) takı ve eşya temizliğinde KULLANMAYINIZ. Bu tip takılarınızın temizliğinde SHINING GOLD Altın Temizleyici ürünümüzü kullanınız.

ÖNEMLİ BİLGİ VE NOT: ROSE GOLD (PEMBE ALTIN) KAPLAMALI TAKI YA DA SAAT PARÇALARI üzerinde bu ürünü KULLANMAYINIZ. Takı ya da saat parçalarındaki rose gold kaplama uzun süre ter ya da farklı nedenlerle aşınmaya maruz kalmış olabilir. Bu durumda, söz konusu tabaka zaten hasar görmüş olabileceğinden kaplandığı yüzeyden kopacaktır. SHINING SILVER Gümüş Temizleyici ve Parlatıcı ürünümüzün zararlı etkisi söz konusu olmayacaktır.

TAKILARINIZI DÜZENLİ OLARAK TEMİZLEYİN: Takılarınızı rutubetten koruyacak şekilde muhafaza ediniz. Takılar üzerinde yapılan incelemeler ve araştırmalar, farklı etkilerin takıların kararması ya da matlaşması üzerinde etkili olduğunu ortaya çıkarmıştır. Haşlanmış yumurta, sarmısak, soğan ve insan teri takılarınızı hızlı şekilde karartabilir. Bu etkiler som gümüşlerde kararmaya ya da düşük ayarlı altınlarda matlaşmaya neden olabilecektir. Takılarınızı her kullanım sonrası ılık suya daldırılmış temiz bir bezle silip kuru bezle kurutunuz. Özellikle sıcak ve rutubetli havalarda haftada en az 1 kere tekrarlayınız.

KULLANIM ŞEKLİ: Temizleme sırasında ürünü üzerinize sıçratmayınız. Cildinize, gözlerinize ve kıyafetlerinize zarar verebilir. Mutlaka koruyucu eldiven ve gözlük kullanınız. Takılar bu ürün içinde 2-10 saniye arasında hafif sallanarak tutulur. Eğer varsa ReactStop Durulama Çözeltisi’ne yoksa ılık su içine daldırılır ve 10 saniye bekletilir. Son olarak, temiz ve kuru bir bezle takılar kurulanır. İstenirse ORNACHEM TAKI VE METAL PARLATICI CİLA kullanılarak hem parlaklık sağlanır hem de yüzey kararması geciktirilir.

ÖRNEK TAKI TEMİZLEME VİDEOLARIMIZ

Youtube sayfamızda tanınmış saygın kuyumcu ve atölyelerde gerçekleştirilen temizleme videolarımız yer almaktadır. Bu ürünümüze ait tüm temizleme videolarımıza izlemek için lütfen TIKLAYINIZ

Scroll to Top