Takı ve Metal Parlatıcı

ORNACHEM DURABRIGHT METALİK YÜZEY VE KAPLAMA KORUYUCU; som ya da taşlı altın ya da gümüş takı ve eşyaları sararma ve kararmalara karşı 1-6 ay boyunca korur. Bileşimindeki UV koruyucu ile koruyucular takıların ya da rose gold kaplamaların zarar görmesini önler.

Ürünün kullanımı son derece kolaydır. Ürün sprey şeklinde kullanıma hazırdır. Yüzeyden kolayca sökülmez, darbe alsa dahi korumaya devam eder.

ÖNEMLİ BİLGİ VE NOT: CİLT İÇİN ALERJİ YAPICI BİLEŞENLER İÇERMEZ. BUNUNLA BİRLİKTE CİLTTE SORUN OLUP OLMADIĞINI LÜTFEN KULLANMADAN ÖNCE TEST EDİN.

TAKILARINIZI DÜZENLİ OLARAK TEMİZLEYİN: Takılarınızı rutubetten koruyacak şekilde muhafaza ediniz. Takılar üzerinde yapılan incelemeler ve araştırmalar, farklı etkilerin takıların kararması ya da matlaşması üzerinde etkili olduğunu ortaya çıkarmıştır. Haşlanmış yumurta, sarmısak, soğan ve insan teri takılarınızı hızlı şekilde karartabilir. Bu etkiler som gümüşlerde kararmaya ya da düşük ayarlı altınlarda matlaşmaya neden olabilecektir. Takılarınızı her kullanım sonrası ılık suya daldırılmış temiz bir bezle silip kuru bezle kurutunuz. Özellikle sıcak ve rutubetli havalarda haftada en az 1 kere tekrarlayınız.

KULLANIM ŞEKLİ: Ürün kaplanacak yüzey üzerine püskürtülür ya da damlatılır. Temiz ve hav bırakmayan uygun bir bezle (mikrofiber bez) ya da düzenekle yüzeye yayılması sağlanır. Ortalama 10-30 dakika arasında bir süre kuruması için korumaya alınan yüzeyin kullanılmaması tavsiye edilir.

Youtube sayfamızda tanınmış saygın kuyumcu ve atölyelerde gerçekleştirilen temizleme videolarımız yer almaktadır. Bu ürünümüze ait tüm temizleme videolarımıza izlemek için lütfen TIKLAYINIZ

Scroll to Top