Altın Temizleme Suyu, Altın Parlatıcı, Altın Temizleyici, Altın Parlatma Suyu

ORNACHEM SHINING GOLD ALTIN PARLATICI, altın parlatma suyu; som ya da taşlı altın ya da gümüş takı ve eşyalardaki sararma ve kararmaları, 2-10 saniye içinde, “Güvenle Temizler” ve takıları parlatır. Rakiplerinden farklı olarak 10 gün sonra yeniden kararmalarına ya da matlaşmalarına neden olmaz.

Ürünün kullanımı son derece kolaydır. Örnek videolarımızda temizlik aşamalarına dair tüm bilgiler verilmiştir.

ÖNEMLİ BİLGİ VE NOT: ROSE GOLD (PEMBE ALTIN) KAPLAMALI TAKI YA DA SAAT PARÇALARI üzerinde bu ürünü KULLANMAYINIZ. Takı ya da saat parçalarındaki rose gold kaplama uzun süre ter ya da farklı nedenlerle aşınmaya maruz kalmış olabilir. Bu durumda, söz konusu tabaka zaten hasar görmüş olabileceğinden kaplandığı yüzeyden kopacaktır. SHINING GOLD Altın Parlatıcı ürünümüzün zararlı etkisi söz konusu olmayacaktır.

TAKILARINIZI DÜZENLİ OLARAK TEMİZLEYİN: Takılarınızı rutubetten koruyacak şekilde muhafaza ediniz. Takılar üzerinde yapılan incelemeler ve araştırmalar, farklı etkilerin takıların kararması ya da matlaşması üzerinde etkili olduğunu ortaya çıkarmıştır. Haşlanmış yumurta, sarmısak, soğan ve insan teri takılarınızı hızlı şekilde karartabilir. Bu etkiler som gümüşlerde kararmaya ya da düşük ayarlı altınlarda matlaşmaya neden olabilecektir. Takılarınızı her kullanım sonrası ılık suya daldırılmış temiz bir bezle silip kuru bezle kurutunuz. Özellikle sıcak ve rutubetli havalarda haftada en az 1 kere tekrarlayınız.

ÜRÜNÜMÜZÜN KULLANIM ŞEKLİ: Temizleme sırasında ürünü üzerinize sıçratmayınız. Cildinize, gözlerinize ve kıyafetlerinize zarar verebilir. Mutlaka koruyucu eldiven ve gözlük kullanınız. Takılar bu ürün içinde 2-10 saniye arasında hafif sallanarak tutulur. Eğer varsa ReactStop Durulama Çözeltisi’ne yoksa ılık su içine daldırılır ve 10 saniye bekletilir. Son olarak, temiz ve kuru bir bezle takılar kurulanır. ORNACHEM TAKI VE METAL PARLATICI CİLA kullanılarak hem parlaklık sağlanır hem de yüzey kararması geciktirilir.

ÖRNEK TAKI TEMİZLEME VİDEOLARIMIZ

Youtube sayfamızda tanınmış saygın kuyumcu ve atölyelerde gerçekleştirilen temizleme videolarımız yer almaktadır. Bu ürünümüze ait tüm temizleme videolarımıza izlemek için lütfen TIKLAYINIZ

Scroll to Top