SENTEK KİMYA VE SAVUNMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
BAŞAKŞEHİR, 34490, İSTANBUL
+905433485483

BRIGHT SILVER GÜMÜŞ PARLATICI

BRIGHT SILVER GÜMÜŞ PARLATICI; som gümüş takı ve eşyalardaki sararma ve kararmaları, çok kısa sürede “Güvenle Temizler” ve takıları parlatır. Sprey şeklinde kullanıma hazır bir üründür.

BRIGHT SILVER GÜMÜŞ PARLATICI

Ürünün kullanımı son derece kolaydır.

ÖNEMLİ UYARI: Taşlı gümüş, altın ve rose gold (Pembe Altın) takı ve eşya temizliğinde KULLANMADAN önce MUTLAKA TEST YAPINIZ. Ürünü kulak temizleme pamuğuna az miktarda püskürtün, takının çok küçük parçasını temizleyin. OLUMSUZ BİR ETKİ GÖRÜRSENİZ KULLANMAYINIZ. Bu tip takılarınızın temizliğinde SHINING GOLD Altın Temizleyici ürünümüzü kullanınız.

DİKKAT: ROSE GOLD (PEMBE ALTIN) KAPLAMALI TAKI YA DA SAAT PARÇALARI üzerinde bu ürünü KULLANMAYINIZ. Takı ya da saat parçalarındaki rose gold kaplama uzun süre ter ya da farklı nedenlerle aşınmaya maruz kalmış olabilir. Bu durumda, söz konusu tabaka zaten hasar görmüş olabileceğinden kaplandığı yüzeyden kopacaktır. BRIGHT SILVER Gümüş Parlatıcı ürünümüzün zararlı etkisi söz konusu olmayacaktır.

TAKILARINIZI DÜZENLİ OLARAK TEMİZLEYİN: Takılarınızı rutubetten koruyacak şekilde muhafaza ediniz. Takılar üzerinde yapılan incelemeler ve araştırmalar, farklı etkilerin takıların kararması ya da matlaşması üzerinde etkili olduğunu ortaya çıkarmıştır. Haşlanmış yumurta, sarmısak, soğan ve insan teri takılarınızı hızlı şekilde karartabilir. Bu etkiler som gümüşlerde kararmaya ya da düşük ayarlı altınlarda matlaşmaya neden olabilecektir. Takılarınızı her kullanım sonrası ılık suya daldırılmış temiz bir bezle silip kuru bezle kurutunuz. Özellikle sıcak ve rutubetli havalarda haftada en az 1 kere tekrarlayınız.

ÜRÜNÜMÜZÜN KULLANIM ŞEKLİ: Temizleme sırasında ürünü üzerinize sıçratmayınız. Cildinize, gözlerinize ve kıyafetlerinize zarar verebilir. Mutlaka koruyucu eldiven ve gözlük kullanınız. Kararmış takı üzerine ürün püskürtülür. Bir bezle ya da diş fırçası ile hafifçe ovalama ile takı yüzeyi temizlenir. Daha sonra ılık su ile bolca durulama yapılır. Son olarak, temiz ve kuru bir bezle takılar kurulanır. ORNACoat ya da DURABright yüzey koruma ürünlerinden biri kullanılarak yüzey kararması geciktirilir.

Youtube sayfamızda tanınmış saygın kuyumcu ve atölyelerde gerçekleştirilen temizleme videolarımız yer almaktadır. Bu ürünümüze ait tüm temizleme videolarımıza izlemek için lütfen TIKLAYINIZ